Volné pracovní místo

Stavbyvedoucí v oboru zemních, demoličních prací a pozemního stavitelství

Lokalita:Praha a Střední Čechy
Typ úvazku:Plný úvazek
Nástup:Ihned

Popis pozice

Hledáme zkušeného a motivovaného stavbyvedoucího, který se připojí k našemu týmu a povede projekty v oblasti zemních, demoličních prací a pozemního stavitelství. Na této pozici budete zodpovědní za řízení a koordinaci stavebních projektů od přípravy až po jejich dokončení, s důrazem na kvalitu, bezpečnost a efektivitu.

Klíčové odpovědnosti

  • Řízení a koordinace zemních a demoličních prací a stavebních projektů.
  • Dohled nad dodržováním stavebních plánů, harmonogramů a rozpočtů.
  • Zajištění souladu s bezpečnostními předpisy a normami.
  • Komunikace s investory, subdodavateli a týmem pracovníků.
  • Příprava a vedení stavební dokumentace.
  • Řešení technických a provozních problémů na stavbě.
  • Kontrola kvality provedených prací.

Požadavky

  • Vzdělání v oboru stavebnictví (minimálně SŠ, výhodou VŠ).
  • Praxe na podobné pozici minimálně 3 roky.
  • Zkušenosti s řízením zemních a demoličních prací a pozemního stavitelství.
  • Znalost stavebních technologií, materiálů a procesů.
  • Schopnost číst a interpretovat stavební výkresy a dokumentaci.
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti.
  • Schopnost řešit problémy a přijímat rozhodnutí.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v dynamicky rostoucí společnosti.
  • Atraktivní platové ohodnocení a bonusy dle výkonu.
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
  • Příspěvek na stravování
  • Práce na zajímavých a různorodých projektech.